Digitürk Arnavutköy

Digitürk Arnavutköy ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerini ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ARNAVUTKÖY bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ARNAVUTKÖY ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

– Digiturk Başvurusu
– ARNAVUTKÖY Digiturk Kurulumu
– İSTANBUL beIN Sports Satışı
– Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
– Digiturk ARNAVUTKÖY Fatura Ödeme Noktaları

ARNAVUTKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ARNAVUTKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran – 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0850 490 18 39 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ARNAVUTKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur.

beIN Sports ve Digiturk

İstanbul Digiturk Bayileri

İSTANBUL ARNAVUTKÖY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk İSTANBUL ARNAVUTKÖY bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Digitürk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digitürk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digitürk İSTANBUL ARNAVUTKÖY bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Digitürk İSTANBUL ARNAVUTKÖY bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digitürk hizmetlerini vermektedirler. İSTANBUL ARNAVUTKÖY Digitürk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digitürk Bayi Hizmetleri

Arnavut köy Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

Bayi Bayi İlçeBayi AdıBayi Adresi
İSTANBULARNAVUTKÖYASMİN ELEKTRONİKBAHÇEŞEHİR 2.KISIM Mahallesi BAHÇEŞEHİR ŞELALE Cad. TERAS GARDEN Sokak 15P Blok
Digiturk Arnavutköy bayi
Call Now ButtonALO DİGİTÜRK İSTANBUL